Welcome To CsHellWorld Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

o neintelegere (Bombeu)

2 participanți

In jos

o neintelegere  (Bombeu) Empty o neintelegere (Bombeu)

Mesaj  Bombeu Mar Noi 13, 2012 9:14 am

...am crezut ca am dat de un server cat de cat bun sa ma bucur si eu de un joc bun dar sincer adminii lasa de dorit ........ nu am injurat pe server poate am amai ripostat vreodata sa nu vb prostii da in general admini de pe server nu fac mai nimic din treaba care li se aloca ca admin... pacat ... joc pe server de foarte mult timp mai precis 14.373 de minte eu zic ca e ceva acuma jucam ice 3 sunt foarte multi admini online si deodata apare mesajul brusc
Kicked :"retry (banat pentru 200 min) ... poftim si pur si simplu am zis cat hp mai are ultimul zombii si drept multumire ..... si nu era doar un admin online era si ignore, michel , ovy , sin , si deodata .....nu stiu cine mi a dat da e pacat .am 27 de ani nu sunt vreun mucos de 2 lei toata ziua cu carnea in gura joc mai mult de ralaxare dupa munca ... asta i viatza ms pa
Bombeu
Bombeu

Mesaje : 1
Data de inscriere : 13/11/2012
Varsta : 39
Localizare : sibiu

Sus In jos

o neintelegere  (Bombeu) Empty RE :

Mesaj  cRISTyNeL ;x Mar Noi 20, 2012 4:05 am

Forumul sa schimbat pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ai mai multe detalii acolo .!
cRISTyNeL ;x
cRISTyNeL ;x
Administrator
Administrator

Mesaje : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Italy , Voghera

http://wWw.CsHellWorld.Com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum